02.05.2018
Lists of participants for the first round (June 4)

1

12:00

Diana

Nurmukhametova

Россия

2

12:05

Ксения

Мусланова

Россия

3

12:10

Анастасия

Лапа

Россия

4

12:15

Тигрий

Бажакин

Россия

5

12:20

Валентина

Плужникова

Украина

6

12:25

Татьяна

Еремина

Россия

7

12:30

Марианна

Асвойнова

Россия

8

12:35

Тимофей

Дубовицкий

Россия

9

12:40

Талех

Яхъяев

Азербайджан

10

12:45

Атэш

Караев

Азербайджан

11

12:50

Антон

Ферштандт

Азербайджан

12

12:55

Александр

Колесников

Казахская ССР

13

13:00

Khurelbaatar

Oyunchimeg

Mongolian

14

13:05

Анастасия

Кушнир

Молдова

15

13:10

Гамид

Абдулов

Азербайджан

16

13:15

Константин

Артемьев

Россия

17

13:20

Анастасия

Полищук

Украина

18

13:25

Юлия

Ткаченко

Украина

19

13:30

Ульяна

Разумная

Россия

20

13:35

Гидаят

Алиев

Азербайджан

21

13:40

Эльмира

Караханова

Россия

22

13:45

Ilham

Nazarov

Азербайджан

23

13:50

Екатерина

Богачёва

Россия

24

13:55

РЕГИНА

РУСТАМОВА

АЗЕРБАЙДЖАН

25

14:00

Егор

Алтунин

Россия

26

14:05

Дарья

Малышенко

Украина

27

14:10

Антон

Кузенок

Россия

28

14:15

Ольга

Васильева

Россия

29

14:20

Мария

Кременецкая

РФ

30

14:25

Арина

Горлова

Россия

перерыв 14:30-15:30

31

15:30

Александр

Тибелишвили

Грузия

32

15:35

Таир

Тажигулов

Казахстан

33

15:40

Татьяна

Закирова

Россия

34

15:45

Уранзолбоо

Буман

Монголия

35

15:50

Юлия

Засимова

Украина

36

15:55

Leila

Sherzai

ukrainian

37

16:00

Кетеван

Гавашели

Грузия

38

16:05

Монголхуу

Бямбажав

Монголия

39

16:10

Юлия

Кулеба

Россия

40

16:15

Худжаназар

Джумаев

Узбекистан

41

16:20

Марина

Киртадзе

Россия

42

16:25

Жумабек

Кантарбаев

Казахстан

43

16:30

Лили

Мачавариани

Грузия

44

16:35

Денис

Денисов

Россия

45

16:40

Эльза

Исламова

Россия

46

16:45

Умид

Исраилов

Узбекистан

47

16:50

Анна

Шаповалова

Россия

48

16:55

Валентина

Архипова

Россия

49

17:00

Ильгиз

Усенов

Кыргызстан

50

17:05

Полина

Лаптева

Россия

51

17:10

Леонид

Шошин

Украина

52

17:15

Алёна

Ростовская

Россия

53

17:20

Мария

Буйносова

Россия

54

17:25

Ольга

Попова

Россия

перерыв 17:30-18:00

55

18:00

Эльнара

Мамедова

Азербайджан

56

18:05

Ксения

Ковалевская

Россия

57

18:10

Андрей

Данилов

Россия

58

18:15

Анастасия

Барун

Россия

59

18:20

Анастасия

Балаболова

Россия

60

18:25

Анастасия

Щеголева

Россия

61

18:30

Анна

Кифорук

Украина

62

18:35

Дмитрий

Кифорук

Украина

63

18:40

Ketevan

Sikharulidze

Georgian

64

18:45

Александра

Зарубина

Россия

65

18:50

Giorgi

Davitadze

Georgia

66

18:55

Соёл

Батуев

Россия

67

19:00

Любовь

Райская

Россия

68

19:05

Мариам

Равашдех

Украина

69

19:10

Рустам

Алимарданов

Узбекистан

70

19:15

Сергей

Абабкин

Россия

71

19:20

Funda

Yazıksız

Republic of Turkey

72

19:25

Олег

Мицов

Россия

73

19:30

Станислав

Ли

Казахстан

74

19:35

Азат

Малик

Казахстан

75

19:40

Sermin

Dikmen Töre

TR ( Turkey)

76

19:45

Giorgi

Chelidze

Georgia

77

19:50

Mine

Kurtoğlu

Turkey (T.C)

78

19:55

Виктор

Мельник

Украина

79

20:00

Aynur

İsgəndərli

Azərbaycan

 

Phone: +994 (12) 493 1716
Social media:

facebook kontakt

poster